Ankara Spor Rehberi

Ankara Spor Rehberi


Errea Türkiye


Tıklamalar: 595
Errea Türkiye
E-posta info@erreaturkiye.com
Web http://www.erreaturkiye.com
Adres Ehlibeyt Mahallesi 5. Cad. Aykon Plaza 36 / 15 06520 Balgat Akyurt
Telefon 472 10 55 | 472 70 00
Fax Kayıt No 334630
Kapalı Gün Çalışma Saatleri
Yetkili
GSM
Sektörler

Örnek Web Siteniz       Hazır site temaları >
 
 
Harita Tanıtım Foto Galeri
Bu firmaya ait harita bilgisi bulunmuyor

Errea Sport, akaryakıt, otomotiv, inşaat, ve turizm alanlarında faaliyet gösteren Ankara merkezli Asal Grup’un distribütörlüğü ile 2009 yılından itibaren Türkiye ve Azerbaycan pazarına giriş yaptı.

İlk yılında kurum içi organizasyonunu oluşturan Errea Türkiye, kısa sürede başarılı çalışmalar gerçekleştirdi. Futbolda Bank Asya Birinci Lig’de mücadele eden Samsunspor, Orduspor, Kayseri Erciyesspor ile çalışan Errea Sport, voleybolda Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom, Halk Bankası, SGK, basketbolda Türk Telekom ve Kepez Belediyesi’nin de aralarında bulunduğu birçok kulüp ile başarılı bir işbirliği gerçekleştirdi.

Errea Türkiye, Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından olan TED Ankara Kolejliler ile özel bir projeyi hayata geçirdi. Proje kapsamında Errea Türkiye, kurumun hem okul hem de deplasmanlı liglerde mücadele eden kulüp takımlarının spor malzemelerini tedarik etti.

Errea Türkiye, Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan’da da iki önemli kulüp ile çalıştı. 2008-2009 sezonunda futbolda Azerbaycan şampiyonu olan F.C. Bakü takımının teknik ürün tedarikçisi olan Errea Türkiye, Cev Cup’ta Avrupa üçüncülüğünü elde eden Rabıta Bakü takımını da giydirdi.

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

FİRMA ARA

Arama :
 Semt
Kategori Seç

Sektörler